Vytvoření webové prezentace

Nehledejte řešení v tom, co již před vámi někdo vyřešil.

Dnes je na webových portálech pozorován velký narůst objemu informací a proto je důležité udržovat web stále aktualizovaný, aby byl dynamický, aby se dokázal rychle měnit a reagovat na požadavky uživatelů.

K čemu webové stránky?

Internet, jako nejrychleji se rozšiřující médium, skýtá nepřeberné spektrum možností, způsobů a marketingových nástrojů, jak zefektivnit vaše podnikání a zviditelnit jej na internetu. Co je pro nás prioritní: spokojenost klientů z řad jednotlivců, malých ale i středních firem profesionální kvalita za rozumnou cenu pružné reagovaní na požadavky zákazníka úspěch našich klientů na internetu rychlost našich služeb, originalita stránek dle přání zákazníků vytvářet moderní webové stránky

Proč právě my?

Naše společnost se zaměřuje na tvorbu kvalitního webu dle přání a požadavků klienta. Jsme schopni vytvořit fungující web i do 48 hodin od zadání. Nevrhneme grafický vzhled, strukturu stránek, vytvoříme texty a provedeme základní optimalizaci.
Klademe důraz na funkčnost a přehlednost webu pro zákazníky. Obchod, ve kterém jeho zákazníci nenajdou, co potřebují, je zbytečné otevírat.
Další důležitou prioritou, je kvalitní optimalizace pro vyhledávače – obchod může být kvalitní, ale zákazníci se k němu musí také dostat. Většina firem si účtuje jakoukoliv práci navíc, dodatečnou úpravu nebo změnu (změna obrázku, změna textů, … ) Nám za detaily neplatíte!

Jak pracujeme?

  • Dodržujeme standardy webových prezentací. I tvorba webu má svá pravidla.
  • Tvoříme jednoduše weby, které nenutí uživatele přemýšlet.
  • Analýza image firmy, starého webu
  • Vytvoření grafického návrhu webu
  • Návrh struktury webu v souvislosti s požadavky klienta
  • Vlastní tvorba webu – kódování HTML, XHTML, CSS, PHP, Java Script
  • Korektura, kontrola funkenosti webu
  • Závěrečné úpravy
  • Odevzdání webu
  • Registrace do vyhledávačů, optimalizace, internetová propagace, správa webu

Co navíc?

e-obchod, objednávkové formuláře, kontaktní formuláře, vkládání novinek, …

Vlastní správa

Ne každá organizace, škola nebo společnost má personál, který zná programovací jazyky (X)HTML, PHP, JavaScript a další pro tvorbu a správu webu. Existuje však specifická kategorie softwaru, které dokážou usnadnit správu obsahu webové prezentace. Jedná se o Content Management System (dále jen CMS), neboli systém pro správu obsahu - redakční systém. CMS umožní web často aktualizovat za téměř nulové náklady a bez znalosti programovacích jazyků. Pomocí CMS je možno jednoduše přidávat aktuality, publikovat nové články, vytvářet nové webové stránky. Bez znalosti kódu si pak mužete jednoduše spravovat své stránky sami, bez závislosti na jiné firmě.

Správa webu

Stejně jako nelze nechat pobočku bez dozoru, i web bez náležité pozornosti stagnuje. Informace v něm postupně stárnou, pozice ve vyhledávačích klesají a to nemluvě o kontaktních informacích. Aby web nebyl jen krátkodobou záležitostí, je třeba jej občasně udržovat, aktualizovat. Tímto způsobem si zajistíte, že na nich budete poskytovat stále platné informace, informovat zákazníky o nových produktech či akcích, změnách, atd.
Průběžnou optimalizací pro vyhledávače budete úspěšní v internetovém boji s konkurencí a neustále tak zvyšovat počet návštěvníků, kteří se na váš web budou rádi vracet.